Wykłady fakultatywne studia II stopnia niestacjonarne
0000-00-00 00:00:00
Studenci studiów II stopnia, zgodnie z planem studiów, powinni wybrać jeden przedmiot fakultatywny w semestrze pierwszym, trzy wykłady w semestrze drugim, dwa wykłady w semestrze trzecim i jeden w semestrze ostatnim.  Wykłady są wspólne dla pierwszego i drugiego roku.
W tym semestrze prowadzone będą trzy wykłady fakultatywne: logika, zaawansowane bazy danych oraz wzorce projektowe.  Dwa ostatnie przeznaczone są głównie dla studentów drugiego roku, którzy zaliczyli już wykład z logiki w poprzednim roku. Jednak część miejsc zarezerwowana jest dla studentów pierwszego roku.  Na planie zajęć studenci Ci zaznaczeni są jako grupy B i C. Większość studentów należeć będzie do grupy A do przedmiotu logika.  W przyszłym roku zostaną zaproponowane dalsze wykłady fakultatywne. Studenci będą mogli wybrać jeden z trzech przedmiotów korzystając z systemu zapisów w portalu studenta w dniach 4 i 5 października br.