Plan zajęć


Pracownia
Komputerowa
PK 2008-2017

informatyka 2 st.: I rok

2017/11/22, 09:56:21
- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:oo    
Inteligencja obliczeniowa
laboratorium
mgr Grzegorz Madejski

gr. 2
sala 25
Zaawansowane języki programowania
laboratorium
dr Piotr Arłukowicz

gr. 3
sala 109
Inteligencja obliczeniowa
wykład
dr hab. prof. UG Joanna Jędrzejowicz


sala 2
Zaawansowane języki programowania
laboratorium
dr Piotr Arłukowicz

gr. 4
sala 29
9:oo
10:oo
Zaawansowane języki programowania
laboratorium
dr Włodzimierz Bzyl

gr. 1
sala 25
Inteligencja obliczeniowa
laboratorium
mgr Grzegorz Madejski

gr. 3
sala 25
 
Projekt zespołowy
laboratorium
dr Piotr Arłukowicz

gr. 1
sala 29
11:oo
Inteligencja obliczeniowa
laboratorium
mgr Grzegorz Madejski

gr. 3
sala 25
Projekt zespołowy
laboratorium
mgr Adam Kostulak

gr. 4
sala 39
Projekt zespołowy
laboratorium
dr Piotr Arłukowicz

gr. 1
sala 29
Projekt zespołowy
laboratorium
dr Marcin Ciecholewski

gr. 2
sala 25
12:oo
Język angielski
lektorat
mgr Alicja Kubica

4I A093
patrz uwagi 1)
sala 52
Logika dla informatyków
laboratorium
dr Wiesław Pawłowski

gr. 3
sala 109
Projekt zespołowy
laboratorium
mgr Adam Kostulak

gr. 4
sala 39
Zaawansowane języki programowania
laboratorium
dr Piotr Arłukowicz

gr. 2
sala 29
Język angielski
lektorat
mgr Piotr Andrzejewski

4I A094
sala 47
Język angielski
lektorat
mgr Alicja Kubica

4I A092
patrz uwagi 1)
sala 310
13:oo
Projekt zespołowy
laboratorium
dr Marcin Ciecholewski

gr. 2
sala 25
14:oo
Logika dla informatyków
laboratorium
dr Andrzej Borzyszkowski

gr. 1
sala 51
Inteligencja obliczeniowa
laboratorium
mgr Grzegorz Madejski

gr. 4
sala 51
Logika dla informatyków
wykład
dr Wiesław Pawłowski


sala 1
Logika dla informatyków
laboratorium
dr Wiesław Pawłowski

gr. 2
sala 137
Projekt zespołowy
laboratorium
dr Emilia Lubecka

gr. 3
sala 29
 
15:oo
16:oo
Projekt zespołowy
wykład
dr Emilia Lubecka


patrz uwagi 2)
sala 2
Zaawansowane języki programowania
wykład
dr Włodzimierz Bzyl


sala 1
Inteligencja obliczeniowa
laboratorium
mgr Grzegorz Madejski

gr. 1
sala 51
Logika dla informatyków
laboratorium
dr Wiesław Pawłowski

gr. 4
sala 109
Projekt zespołowy
laboratorium
dr Emilia Lubecka

gr. 3
sala 29
17:oo  
18:oo    
Ochrona własności intelektualnej i prawo autorskie
wykład
dr Ewelina Kowalska

+ matematyka 2 st.: I rok
patrz uwagi 3)
sala 3
19:oo  
Uwaga

1) - 12:00-13:30
2) - zajęcia od 9.10 do 6.11
3) - zajęcia od 19.01