Plan zajęć


Pracownia
Komputerowa
PK 2008-2019

informatyka 2 st.: I rok

2019/01/23, 19:26:51
- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:oo  
Projekt zespołowy
laboratorium
dr Adam Kostulak

gr. 1
sala 51
 
Zaawansowane języki programowania
laboratorium
dr Piotr Arłukowicz

gr. 4
sala 110
 
9:oo
10:oo
Projekt zespołowy
laboratorium
dr Adam Kostulak

gr. 1
sala 51
Zaawansowane języki programowania
laboratorium
dr Włodzimierz Bzyl

gr. 3
sala 109
Język angielski
lektorat
mgr Piotr Andrzejewski

4I A167
sala 328
Inteligencja obliczeniowa
wykład
dr hab. prof. UG Joanna Jędrzejowicz


sala 1
11:oo
Zaawansowane języki programowania
laboratorium
dr Włodzimierz Bzyl

gr. 3
sala 109
12:oo
Język angielski
lektorat
mgr Alicja Kubica

4I A166
patrz uwagi 1)12:00-13:30

sala 310
Zaawansowane języki programowania
wykład
dr Włodzimierz Bzyl


sala 2
Język angielski
lektorat
mgr Alicja Kubica

4I A165
patrz uwagi 1)12:00-13:30

sala 310
Projekt zespołowy
laboratorium
dr Emilia Lubecka

gr. 3
sala 25
Projekt zespołowy
laboratorium
dr Adam Kostulak

gr. 4
sala 109
13:oo
Logika dla informatyków
wykład
dr Wiesław Pawłowski


patrz uwagi 2) 13:35-16:00 zajęcia do 5.12

sala 1
14:oo
Projekt zespołowy
wykład
dr Emilia Lubecka


patrz uwagi 3) zajęcia do 5.11

sala 1
Projekt zespołowy
laboratorium
dr Marcin Ciecholewski

gr. 2
sala 51
Inteligencja obliczeniowa
laboratorium
mgr Grzegorz Madejski

gr. 4
sala 29
Logika dla informatyków
laboratorium
dr Andrzej Borzyszkowski

gr. 1
sala 137
Logika dla informatyków
wykład
dr Wiesław Pawłowski


patrz uwagi 2) 13:35-16:00 zajęcia do 5.12

sala 1
Inteligencja obliczeniowa
laboratorium
mgr Grzegorz Madejski

gr. 1
sala 29
Zaawansowane języki programowania
laboratorium
dr Piotr Arłukowicz

gr. 2
patrz uwagi 4)14:30-16:00

sala 110
Logika dla informatyków
laboratorium
dr Wiesław Pawłowski

gr. 3
sala 51
15:oo  
16:oo
Projekt zespołowy
laboratorium
dr Marcin Ciecholewski

gr. 2
sala 51
Inteligencja obliczeniowa
laboratorium
mgr Grzegorz Madejski

gr. 3
sala 29
Inteligencja obliczeniowa
laboratorium
mgr Grzegorz Madejski

gr. 2
sala 29
Logika dla informatyków
laboratorium
dr Wiesław Pawłowski

gr. 4
sala 51
Zaawansowane języki programowania
laboratorium
dr Piotr Arłukowicz

gr. 1
sala 110
Logika dla informatyków
laboratorium
dr Wiesław Pawłowski

gr. 2
sala 51
Ochrona własności intelektualnej i prawo autorskie
wykład
dr Ewelina Kowalska

+matematyka 2 st.: I rok
patrz uwagi 5) 16:00-18:30 zajęcia tylko! 19 X i 9 XI

sala 3
17:oo  
Inteligencja obliczeniowa
laboratorium
mgr Grzegorz Madejski

gr. 3
sala 29
18:oo        
19:oo
Uwaga

1) - 12:00-13:30
2) - 13:35-16:00 zajęcia do 5.12
3) - zajęcia do 5.11
4) - 14:30-16:00
5) - 16:00-18:30 zajęcia tylko! 19 X i 9 XI
Ostatnia aktualizacja 11 stycznia 2019 o 11.01.