Plan zajęć


Pracownia
Komputerowa
PK 2008-2017

informatyka 2 st.: I rok

2017/11/17, 21:55:07
dzień
tygodnia
godzina
rozpoczęcia
przedmiot prowadzący sala uwagi
Czwartek 9:oo Inteligencja obliczeniowa informatyka 2 st.: I rok dr hab. prof. UG Joanna Jędrzejowicz 2  
8:oo informatyka 2 st.: I rok
Środa 10:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 3 mgr Grzegorz Madejski 25
16:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 1 51
9:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 2 mgr Grzegorz Madejski 25
8:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 2
Wtorek 15:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 4 mgr Grzegorz Madejski 51
Środa 17:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 1
11:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 3 mgr Grzegorz Madejski 25
Wtorek 14:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 4 51
Czwartek 13:oo Język angielski 4I A094 mgr Piotr Andrzejewski 47
12:oo 4I A094
Poniedziałek 13:oo 4I A093 mgr Alicja Kubica 52 12:00-13:30
Czwartek 13:oo 4I A092 310
Poniedziałek 12:oo 4I A093 mgr Alicja Kubica 52
Czwartek 12:oo 4I A092 310
Poniedziałek 15:oo Logika dla informatyków informatyka 2 st.: I rok gr. 1 dr Andrzej Borzyszkowski 51  
14:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 1
Środa 12:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 3 dr Wiesław Pawłowski 109
Czwartek 15:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 2 137
Środa 17:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 4 dr Wiesław Pawłowski 109
15:oo informatyka 2 st.: I rok 1
16:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 4 dr Wiesław Pawłowski 109
14:oo informatyka 2 st.: I rok 1
Czwartek 14:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 2 dr Wiesław Pawłowski 137
Środa 13:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 3 109
Piątek 19:oo Ochrona własności intelektualnej i prawo autorskie informatyka 2 st.: I rok + matematyka 2 st.: I rok dr Ewelina Kowalska 3 zajęcia od 19.01
18:oo informatyka 2 st.: I rok + matematyka 2 st.: I rok
12:oo Projekt zespołowy informatyka 2 st.: I rok gr. 1 dr Piotr Arłukowicz 29  
11:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 1
10:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 1 dr Piotr Arłukowicz 29
11:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 2 dr Marcin Ciecholewski 25
13:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 2
12:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 2 dr Marcin Ciecholewski 25
Środa 11:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 4 mgr Adam Kostulak 39
13:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 4
12:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 4 mgr Adam Kostulak 39
Czwartek 14:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 3 dr Emilia Lubecka 29
Poniedziałek 17:oo informatyka 2 st.: I rok 2 zajęcia od 9.10 do 6.11
16:oo informatyka 2 st.: I rok dr Emilia Lubecka
Czwartek 16:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 3 29  
15:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 3 dr Emilia Lubecka
Poniedziałek 18:oo informatyka 2 st.: I rok 2 zajęcia od 9.10 do 6.11
Piątek 9:oo Zaawansowane języki programowania informatyka 2 st.: I rok gr. 4 dr Piotr Arłukowicz 29  
Środa 12:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 2
Piątek 8:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 4 dr Piotr Arłukowicz 29
Środa 9:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 3 109
8:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 3 dr Piotr Arłukowicz
13:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 2 29
Wtorek 17:oo informatyka 2 st.: I rok dr Włodzimierz Bzyl 1
16:oo informatyka 2 st.: I rok
Poniedziałek 11:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 1 dr Włodzimierz Bzyl 25
10:oo informatyka 2 st.: I rok gr. 1