Wykłady fakultatywne studia II stopnia niestacjonarne sem letni
0000-00-00 00:00:00
Studenci studiów II stopnia, zgodnie z planem studiów, powinni wybrać jeden przedmiot fakultatywny w semestrze pierwszym, trzy wykłady w semestrze drugim, dwa wykłady w semestrze trzecim i jeden w semestrze ostatnim.  Wykłady są wspólne dla pierwszego i drugiego roku.
W semestrze letnim proponujemy cztery wykłady fakultatywne, dwa są powtórzeniem zeszłorocznych, będą je wybierać wyłącznie studenci pierwszego roku, dwa sa nowe, pierwszeństwo w wyborze należy do studentów drugiego roku (którzy muszą wybrać jeden z nich i nie może zabraknąć miejsc).
Studentów, którzy wybrali mniej proszę o ponowne przejrzenie propozycji wykładów.
Wybory odbywać się będą od 1 lutego godz 19:00 dla studentów drugiego roku i od 2 lutego godz. 19:00 dla wszystkich studentów.
Proponowane przedmioty:
nazwa przedmiotu prowadzący
Algorytmy kombinatoryczne dr hab. Tomasz Dzido, prof. nadzwyczajny
Programowanie funkcyjne dr hab. Christoph Schwarzweller, prof. nadzwyczajny NOWY
Jezyk R - Statystyczna Analiza Danych dr Marta Frankowska
Frontend development dr Jakub Neumann NOWY