Wybory przedmiotów fakultatywnych studiów magisterskich (studiów stacjonarnych)
2019-09-24 18:31:00

Zgodnie z planem studiów, studenci 2, 3 i 4 semestru studiów magisterskich muszą wybrać przedmioty fakultatywne. Wybory fakultetów na semestr letni (2 i 4 semestr studiów) odbędą się w styczniu 2020 r. Wybory fakultetów na semestr 3 odbędą się w terminie 24 września g. 18:00 do 26 września g. 12:00. Zapisy odbywać się będą poprzez panel studenta. Limity na przedmioty są ograniczone, obowiązuje zasada pierwszeństwa zgłoszenia się podczas zapisów.   Zbyt mała liczba chętnych na wykład może spowodować, że nie będzie on wcale uruchomiony, a zapisani studenci będą musieli dokonac ponownego wyboru. Wszelkie uwagi dotyczące zapisów proszę kierować do mnie: a.borzyszkowski at inf.ug.edu.pl.

Studenci 2 roku powinni wybrać obecnie

• dwa przedmioty fakultatywne

W semestrze letnim studenci 1 roku będą musieli wybrać trzy przedmioty fakultatywne, a studenci 2 roku jeden przedmiot fakultatywny. Lista tych przedmiotów nie jest jeszcze obecnie zamknięta.

Wszystkie przedmioty do wyboru są 60 godzinne - 30 godz. wykładów plus 30 godz. laboratoriów - i kończą się egzaminem.

Przedmioty fakultatywne (uwaga: zmiana przedmiotu)

rodzaj zajęć

Przetwarzanie obrazów cyfrowych

dr hab. Marcin Ciecholewski

Programowanie funkcyjne

dr hab. Christoph Schwarzweller, prof. nadzw.

laboratorium

Symulacje 3D

dr Piotr Arłukowicz

Algorytmiczna teoria grafów

dr Hanna Furmańczyk

laboratoria

Uwaga: W pierwszych 2 tygodniach kolejnego roku akademickiego będzie można dokonać ew. korekty wyboru wynikającej np. z niemożności dopasowania planu zajęć.