Wybory przedmiotów fakultatywnych studiów magisterskich
2016-09-09 13:00:00

Zgodnie z nowym planem studiów, studenci 2, 3 i 4 semestru studiów magisterskich muszą wybrać przedmioty fakultatywne. Wybory fakultetów na semestr letni (2 i 4 semestr studiów) odbędą się w styczniu 2017 r. Wybory fakultetów w semestrze 3 odbędą się w terminie 27.09 g. 14:00 do 29.09 g. 12:00. Zapisy odbywać się będą poprzez panel studenta. Limity na przedmioty są ograniczone, obowiązuje zasada pierwszeństwa. Z kolei zbyt mała liczba chętnych na wykład może spowodować, że nie będzie on wcale uruchomiony, a zapisani studenci będą musieli dokonac ponownego wyboru. Wszelkie uwagi dotyczące zapisów proszę kierować do mnie: a.borzyszkowski at inf.ug.edu.pl.

Studenci 2 roku powinni wybrać obecnie

• dwa przedmioty fakultatywne

W semestrze letnim studenci 1 roku będą musieli wybrać trzy przedmioty fakultatywne, a studenci 2 roku jeden przedmiot fakultatywny. Lista tych przedmiotów nie jest jeszcze obecnie zamknięta.

Wszystkie przedmioty do wyboru są 60 godzinne - 30 godz. wykładów plus 30 godz. laboratoriów lub ćwiczeń audytoryjnych - i kończą się egzaminem.

Przedmioty fakultatywne

rodzaj zajęć

Algorytmiczna teoria grafów

prof. UG dr hab. Paweł Żyliński, dr Hanna Furmańczyk

laboratoria

Algorytmy kombinatoryczne

prof. UG dr hab. Tomasz Dzido

Język R -Statystyczna analiza danych

prof. UG dr hab. Grzegorz Krzykowski

laboratoria

Programowanie funkcyjne

prof. UG dr hab. Christoph Schwarzweller

Zaawansowane bazy danych

dr Robert Fidytek

laboratorium

Uwaga: W pierwszych 2 tygodniach kolejnego roku akademickiego będzie można dokonać ew. korekty wyboru wynikającej np. z niemożności dopasowania planu zajęć.