Terminarz sesji letniej studia dzienne 2015/2016
2016-05-30 11:07:00
Instytut Informatyki
Terminarz Egzaminów
w letniej sesji egzaminacyjnej w roku akademickim 2015/2016
Instytut Informatyki
Terminarz Egzaminów
w sesji l e t n i e j roku akademickim 2015/2
Terminarz Egzaminów
w letniej sesji egzaminacyjnej w roku akademickim 2015/2016
Nazwa przedmiotu i egzaminator | I termin | II termin | |
I Informatyka studia 3 letnie | |||
1 | Matematyka dyskretna Prof.UG,dr hab.J.Topp |
21.VI. godz.1000 aud.2,3 | 5.IX. godz.1100 aud.3 |
2 | Algebra liniowa z geometrią Prof.UG, dr hab.J.Topp |
10.VI godz.1300 aud. 2, 3 | 13.IX. godz.1400 aud.2 |
3 | Języki programowania Dr S.Sokołowski |
14.VI. godz.1130 aud. 2,3 | zaliczenie poprawkowe gr.2 i 5 14.IX. godz.1115 lab.109 Egzamin poprawkowy 16.IX. godz.1115 aud.2 |
4 | Bazy danych Dr R.Fidytek |
16.VI. Grupa 1 godz.1100 lab.25 Grupa 2 godz.1150 lab.25 Grupa 3 godz.1100 lab.109 Grupa 4 godz.1150 lab.109 Grupa 5 godz.1240 lab.25 |
8.IX. Wszystkie grupy godz.1100 lab.25 |
5 | Język angielski Mgr A.Kubica |
Grupy A/074/,A/073/ Egz.pis. 8.VI. godz.1130 s.209 Egz.ustny 13.VI. godz.900 s.310 |
Nie ma egzaminu poprawkowego |
6 | Język angielski Mgr H.Grzelczak |
Grupy A/072,A/071// Egz.pis. 9.VI. godz.1200 s.209 Egz.ustny 14.VI. godz.900-1130 s.311 |
13.IX.godz.1200 s.309 grupa A71, A72 |
7 | Język angielski Mgr I.Janicka |
Grupy A/075/ ,A/076/ Egzamin pis. Gr. 75 13.VI. godz.1100-1400 aud.3 Gr. 76 15.VI. godz.1000-1300aud.1 Egzamin ustny Grupa 76 15.VI. godz.1300-1500 s.311 Grupa 75 17.VI. godz.1100-1400 s.311 |
8.IX. godz.1130 |
II Informatyka studia 3 letnie | |||
1 | Algorytmy i struktury danych Dr P.Pączkowski |
20.VI. godz.1015 aud.3 | 13.IX.godz.1100 aud.2 |
2 | Projektowanie języków XML Prof.dr hab.J.Jędrzejowicz |
10.VI. godz.1115-1300 aud.2, s.209 | 1.IX. godz.830 aud.2 |
3 | Rachunek prawdopodobieństwa Prof.UG,dr hab. hab.G.Krzykowski |
13.VI.godz1200 aud.1 | 12.IX.godz.1200 aud.1 |
4 | Aplikcje bazodanowe Dr R.Fidytek |
16.VI. Grupa 1 godz.900 lab.25 Grupa 2 godz.950 lab.25 Grupa 3 godz.900 lab.109 Grupa 4 godz.950 lab.109 |
8.IX. Wszystkie grupy godz.900 lab.25 |
III Informatyka studia 3 letnie | |||
1 | Serwery baz danych Prof.UG,dr hab. T.Dzido |
17.VI. godz.1000 aud.3 | 8.IX. godz.1200 aud.1 |
2 | Technologie sieci WEB Dr W.Pawłowski |
13-14.VI. godz.900-1700 pok.120 | 6.IX.godz.1000 pok.120 |
3 | Automaty - języki - złożoność obliczeniowa Prof.UG , dr hab.J.Jędrzejowicz |
10.VI .godz.900-1100 aud.2, s.209 | 1.IX. godz.830 aud.2 |
4 | Testowanie aplikacji Java dr J.Neumann |
9.VI .godz.1200-1430 lab.25 | 14.VII. godz.1100 pok.120 |
5 | Testowanie aplikacji.NET Dr T.Borzyszkowski |
16.VI. godz.1200 lab.39 | 8.IX.godz.1200 lab.39 |
I rok informatyka studia II stopnia | ||||
1. | Zaawansowane algorytmy Dr J.Dybizbański |
16.VI. godz.1200 aud.3 | 2.IX. godz.1200 aud.3 | |
2. | Język angielski mgr A.Kubica | Grupy A/082/,A/083/ Egz.pis. 8.VI. godz.900 s.209 Egz.ustny 9.VI. godz.1100 s.310 |
Nie ma egzaminu poprawkowego | |
3. | Język angielski mgr H.Grzelczak | Grupy A/081/ Egz.pis. 8.VI. godz.1200 s.227 Egz.ustny 16.VI. godz.1100 s.311 |
13.IX.godz.1200 s.309 | |
II rok informatyka studia II stopnia | ||||
Wykłady fakultatywne i monograficzne wg odrębnego terminarza |
Instytut Informatyki
Terminarz Egzaminów
w sesji l e t n i e j roku akademickim 2015/2
Wykłady fakultatywne
Nazwa przedmiotu i Egzaminator | I termin | II termin | |
1 | JVM internals Dr J.Neumann |
16.VI. godz.1200-1400 lab.109 | 14.VII. godz.1100pok.120 |
2 | Podstawy informatyki kwantowej Dr K.Horodecki |
14.VI. godz. 1200 aud.1 | 2.IX. godz.1200 aud.1 |
3 | Bogaty interfejs w aplikacjach webowych Dr J.Neumann |
9.VI. godz.830-1030 lab.125 | 14.VII. godz.1100pok.120 |
4 | Architektura serwisów internetowych Dr W.Bzyl |
10.VI. godz.1100 p.121 | 1.IX. godz.1100 p.121 |
5 | Wprowadzenie do programowanie w logice Prof.UG ,dr hab.Ch.Schwarzweller |
10.VI. godz.915 aud.1 | 9.IX. godz.10oo aud.2 |
6 | Programowanie współbieżne Dr J.Skurczyński |
14.VI. godz.1000 aud.2 |
6.IX. godz.1000 s.116 |
7 | Pakiety matematyczne dla informatyków Dr hab.M.Wiesniak |
15.VI. godz.1200-1400 aud.2 | 13.IX. godz.1100 aud.2 |
8 | Windows Phone - programowanie Dr T.Borzyszkowski |
zaliczenie | 8.IX. godz.1200 lab.39 |
9 | Windows 8 store Dr T.Borzyszkowski |
zaliczenie | 8.IX. godz.1200 lab.39 |
10 | Algorytmy probabilistyczne Prof. dr hab. A.Szepietowski |
13.VI. godz.915 s.209 | 12.IX.godz.915 s.122 |
11 | Geometria - grafy - algorytmy Prof.UG , dr hab.P.Żyliński |
15.VI. godz.1000-1800 s.327 | 13.IX. godz.1000-14oo s.327 |