Staże dla studentów III roku informatyki (UPDATE)
2015-10-01 00:00:00
W związku z realizacją projektu "Program rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego w obszarach Europa 2020" ogłaszamy kolejny nabór w atrakcyjnym programie płatnych staży. Studentom 3. roku kierunku informatyka oferujemy 7 miejsc w trójmiejskich firmach informatycznych.  Na zgłoszenia czekamy do środy 14 października 2015 do godz. 12.00. Szczegóły, regulamin stażu oraz pozostałe dokumenty do pobrania znajdują się TUTAJ. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem zapraszam do kontaktu osobistego lub mailowego do mnie (Jakub Neumann) lub do dr. Tomasza Borzyszkowskiego. Istnieje możliwość wskazania przez studenta firmy, która zgodzi się przyjąć go na staż. Opis stanowisk stażowych (zgłoszeń od firm) firm do pobrania  TUTAJ.
Jakub Neumann