terminarz egzaminów sesji zimowej 2016/17 -studia dzienne
2017-01-19 08:16:00
Terminarz Egzaminów
w zimowej sesji egzaminacyjnej w roku akad. 2016/2017
Nazwa przedmiotu i egzaminator |
I termin |
II termin | ||
I Informatyka studia 3 letnie | ||||
1 | Matematyka dyskretna dr A.Borzyszkowski |
1.II. godz.13,00-15,00 Aud.2 i 3 |
24 II, godz. 12:30, a.1 | |
2 | Wstęp do matematyki Prof.UG dr hab.J.Topp |
31.I. godz. 10,00 -12,00 aud.2 i 3 |
21.II. godz.18.00 aud.2 | |
3 | Wstęp do programowania Dr J.Dybizbański |
3.II. godz.10,00 aud.3 | 17.II. godz.14.00 aud.3 | |
II Informatyka studia 3 letnie | ||||
1 | Analiza matematyczna Dr P.Karwasz |
31.I. godz.12,00 aud.3 | 23.II. godz.14.00 s.47 | |
2 | Programowanie obiektowe Dr T.Borzyszkowski |
2.II. godz.10,00 s.209 | 23.II godz.12.30 s.39 | |
3 | Architektura komputerów Dr hab.P.Szuca |
3.II. godz.12,00-16,00 aud.1 | 24.II. godz.14.00-17.00 s.116 | |
4 | Algorytmy i struktury danych dr P.Pączkowski |
30.I. godz.12,00 s.52 i 209 | ||
III Informatyka studia 3 letnie | ||||
1 | Metody obliczeniowe Dr D.Jaruszewska-Walczak |
30.I. godz.9,30-12,00 s.209,210 | ||
2 | Sieci komputerowe Dr . inż.J.Skurczyński |
1.II. godz.15,00-16,00 aud.3 | 21.II. godz.11.00-12.00 s.327 | |
3 | Technologie Java Enterprise Dr J.Neumann |
1.II. godz.12,00-14,30 s.39 | ||
4 | Testowanie aplikacji Ruby Dr W.Bzyl |
30.I. godz.16,00 pok.121 |
||
I rok Informatyka studia II stopnia | |||
1 | Inteligencja obliczeniowa Prof.UG, dr hab. Jędrzejewicz |
30.I. godz.12,00-14,00 aud.1 | 24.II. godz.8.00 sala 116 |
2 | Zaawansowane języki programowania Dr S.Sokołowski |
1.II. godz.15,00-17,00 aud.1,2 | |
3 | Logika dla informatyków Dr W.Pawłowski |
4,5.II. godz.10,00 pok.120 | |
II rok informatyka studia II stopnia | |||
1 | Obliczalność i złożoność Prof.UG,dr hab.J.Jędrzejowicz |
1.II. godz.12,00-14,00 aud.1 |
24.II. godz.8.00 sala 116 |
2 | Matematyka dla informatyków Prof.A.Szepietowski | 30.I. godz.8,45-10,00 aud.1 | 13.II. |
Wykłady fakultatywne i monograficzne wg odrębnego terminarza |
Terminarz Egzaminów w sesji z i m o w e j roku akad. 2016/2017
Wykłady fakultatywne
Nazwa przedmiotu i Egzaminator | I termin | II termin | |
1 | Algorytmy kombinatoryczne Prof.UG dr hab. T.Dzido |
2.II. godz.14,00 s.122 | 24.II. godz.12.15 s.29 |
2 | Programowanie funkcyjne Prof.UG dr hab.Ch.Schwarzweller |
3.II. godz.13,00-15,00 s.210 | |
3 | Technologie.NET Dr T.Borzyszkowski |
3.II. godz.10,00 aud.1 | 23.II. godz.10.00 s.209 |
4 | Programowanie w języku Scala Dr W.Pawłowski |
Zal. | |
5 | Algorytmiczna teoria grafów Prof.UG, dr hab.P.Żyliński |
3.II. godz.10,00-12,00 s.227 | 22.II. godz.10.15 sala 51 |
6 | Programowanie deklaratywne Prof.UG, dr hab.Ch.Schwarzweller |
1.II. godz.12,00-13,30 s.210 | |
7 | Język R- statystyczna analiza danych Dr hab.G.Krzykowski |
31.I. godz.15,00 pok. .128 | |
8 | Zaawansowane bazy danych Dr R.Fidytek |
2.II. godz.8,30 aud.1 |
sekretariat Instytutu Informatyki