informatyka (P): II rok
Wydrukowano: 2024/03/28, 20:55:35
|
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
|
8.oo |
Programowanie obiektowo-funkcyjne laboratorium dr Tomasz Górski gr. 3 sala 3.05patrz uwagi 1)zajęcia od 25 III
|
|
Programowanie obiektowo-funkcyjne laboratorium dr Tomasz Górski gr. 4 sala 3.05patrz uwagi 2)zajęcia od 26 III
|
|
Technologie chmurowe wykład dr Jakub Neumann sala 3.05patrz uwagi 3)8.00-9.30
4)zajęcia hybrydowe (zdalne lub stacjonarne)
5)zajęcia do 10 IV
|
|
Bezpieczeństwo aplikacji webowych laboratorium dr Jakub Neumann gr. 1 sala 3.13patrz uwagi 6)zajęcia od 11 IV
| Inteligencja obliczeniowa laboratorium mgr Laura Grzonka gr. 2 sala 3.05patrz uwagi 7)zajęcia od 14 III
|
|
Inteligencja obliczeniowa laboratorium mgr Laura Grzonka gr. 3 sala 3.05patrz uwagi 8)zajęcia od 15 III
|
|
8.oo |
9.oo |
9.oo |
10.oo |
Bezpieczeństwo aplikacji webowych laboratorium mgr Konrad Sołtys gr. 2 sala 3.13patrz uwagi 9)zajęcia od 15 IV
| Programowanie obiektowo-funkcyjne laboratorium dr Tomasz Górski gr. 3 sala 3.05patrz uwagi 1)zajęcia od 25 III
|
|
Technologie chmurowe laboratorium dr Jakub Neumann+mgr Mateusz Miotk+mgr Konrad Sołtys sala 3.05patrz uwagi 10)9.45-11.15
4)zajęcia hybrydowe (zdalne lub stacjonarne)
|
|
  |
Programowanie obiektowo-funkcyjne wykład dr Tomasz Górski sala 1.14patrz uwagi 8)zajęcia od 15 III
|
|
10.oo |
11.oo |
11.oo |
12.oo |
Programowanie obiektowo-funkcyjne laboratorium dr Tomasz Górski gr. 1 sala 3.05patrz uwagi 1)zajęcia od 25 III
|
|
Programowanie obiektowo-funkcyjne laboratorium dr Tomasz Górski gr. 2 sala 3.05patrz uwagi 2)zajęcia od 26 III
|
|
  |
  |
12.oo |
13.oo |
13.oo |
14.oo |
Programowanie obiektowo-funkcyjne laboratorium dr Tomasz Górski gr. 1 sala 3.05patrz uwagi 1)zajęcia od 25 III
| Bezpieczeństwo aplikacji webowych laboratorium mgr Konrad Sołtys gr. 4 sala 3.13patrz uwagi 9)zajęcia od 15 IV
|
|
Programowanie obiektowo-funkcyjne laboratorium dr Tomasz Górski gr. 2 sala 3.05patrz uwagi 2)zajęcia od 26 III
| Bezpieczeństwo aplikacji webowych laboratorium mgr Konrad Sołtys gr. 3 sala 3.04patrz uwagi 11)zajęcia od 16 IV
| Inteligencja obliczeniowa laboratorium mgr Maciej Stankiewicz gr. 4 sala 3.13
|
|
Bezpieczeństwo aplikacji webowych wykład dr Jakub Neumann sala 1.14patrz uwagi 12)zajęcia od 10 IV
|
|
14.oo |
15.oo |
15.oo |
16.oo |
  |
Inteligencja obliczeniowa wykład mgr Grzegorz Madejski sala 1.14
|
|
Inteligencja obliczeniowa laboratorium mgr Grzegorz Madejski gr. 1 sala 3.05
|
|
ABC przedsiębiorczości wykład dr Ewa Ignaciuk +informatyka (O): II rok sala D003
|
|
16.oo |
17.oo |
  |
17.oo |
18.oo |
  |
  |
18.oo |
19.oo |
19.oo |
UwagiObowiązują wybrane
przedmioty fakultatywne.
WF - zapisy przez portal studenta.
1) zajęcia od 25 III
2) zajęcia od 26 III
3) 8.00-9.30
4) zajęcia hybrydowe (zdalne lub stacjonarne)
5) zajęcia do 10 IV
6) zajęcia od 11 IV
7) zajęcia od 14 III
8) zajęcia od 15 III
9) zajęcia od 15 IV
10) 9.45-11.15
11) zajęcia od 16 IV
12) zajęcia od 10 IV
Prezentacja planu przygotowana przez MB+KSi ©2008-2024
Aktualizacja danych: 23 marca 2024 o 8.43