Plan zajęć


Pracownia
Komputerowa
PK 2008-2019

matematyka: I rok

2019/03/21, 13:22:43
- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.oo
Podstawy programowania
wykład
dr Monika Wrzosek


sala 1
Analiza matematyczna
wykład
prof. dr hab. Tomasz Natkaniec


sala 1
Pedagogika
wykład
dr Andrzej Kołakowski

sp. nauczycielska
patrz uwagi 1) zajęcia co dwa tygodnie

sala 116
Język angielski
lektorat
mgr Joanna Chmielewska

gr. A256
patrz uwagi 2)8.30-10.00

sala 52
 
9.oo
10.oo
Algebra liniowa z geometrią
wykład
prof. dr hab. Andrzej Szczepański


sala 1
Algebra liniowa z geometrią
laboratorium
dr Janusz Przewocki

gr. 1/ gr. 2
patrz uwagi 3) grupy na zmianę co dwa tygodnie

sala 39
Analiza matematyczna
wykład
prof. dr hab. Tomasz Natkaniec


sala 1
Pedagogika
ćwiczenia
dr Elżbieta Gorloff

sp. nauczycielska gr. 2
sala 327
Język angielski
lektorat
mgr Joanna Chmielewska

gr. A255
sala 52
11.oo
12.oo
Język angielski
lektorat
mgr Joanna Chmielewska

gr. A257
sala 52
Podstawy programowania
laboratorium
dr Milena Matusik

gr. 1
sala 29
Analiza matematyczna
ćwiczenia
dr Jan Jastrzębski

gr. 2
sala 327
Matematyka dyskretna
ćwiczenia
dr Paweł Klinga

podstawowa
sala 327
Pedagogika
ćwiczenia
dr Andrzej Kołakowski

sp. nauczycielska gr. 1
patrz uwagi 4)11.45-13.15

sala 47
Psychologia
ćwiczenia
mgr Piotr Dąbrowski

sp. nauczycielska gr. 2
patrz uwagi 5) zajęcia do 17.04

sala 210
Algebra liniowa z geometrią
ćwiczenia
dr Ewa Tyszkowska

gr. 1
sala 311
Podstawy programowania
laboratorium
dr Milena Matusik

gr. 2
sala 110
Analiza matematyczna
ćwiczenia
dr Nikodem Mrożek

gr. 1
sala 309
Analiza matematyczna
ćwiczenia
dr Jan Jastrzębski

gr. 2
sala 327
13.oo
Matematyka dyskretna
ćwiczenia
dr Paweł Klinga

podstawowa
sala 327
Psychologia
ćwiczenia
mgr Piotr Dąbrowski

sp. nauczycielska gr. 2
patrz uwagi 5) zajęcia do 17.04

sala 210
14.oo
Podstawy programowania
ćwiczenia
dr Milena Matusik

gr. 1/ gr. 2
patrz uwagi 3) grupy na zmianę co dwa tygodnie

sala 309
Psychologia
ćwiczenia
mgr Piotr Dąbrowski

sp. nauczycielska gr. 1
patrz uwagi 6) zajęcia do 9.04

sala 210
Wykład z nauk społecznych
wykład
dr Anna Lusińska

informatyka: I rok+ podstawowa
patrz uwagi 6) zajęcia do 9.04

sala 3
Matematyka dyskretna
wykład
dr Paweł Klinga

podstawowa
patrz uwagi 1) zajęcia co dwa tygodnie

sala 327
Psychologia
ćwiczenia
mgr Piotr Dąbrowski

sp. nauczycielska gr. 2
patrz uwagi 5) zajęcia do 17.04

sala 210
Analiza matematyczna
ćwiczenia
dr Nikodem Mrożek

gr. 1
sala 309
Algebra liniowa z geometrią
ćwiczenia
dr Ewa Tyszkowska

gr. 2
sala 311
Psychologia
wykład
dr Anna Jarmołowska

sp. nauczycielska
patrz uwagi 7) zajęcia do 12.04

sala 2
15.oo
16.oo  
Psychologia
ćwiczenia
mgr Piotr Dąbrowski

sp. nauczycielska gr. 1
patrz uwagi 6) zajęcia do 9.04

sala 210
     
17.oo
18.oo  
Uwaga
WF - zapisy przez portal studenta
1) - zajęcia co dwa tygodnie
2) - 8.30-10.00
3) - grupy na zmianę co dwa tygodnie
4) - 11.45-13.15
5) - zajęcia do 17.04
6) - zajęcia do 9.04
7) - zajęcia do 12.04
Ostatnia aktualizacja 14 marca 2019 o 11.03.