Plan zajęć


Pracownia
Komputerowa
PK 2008-2019

modelowanie mat.: I rok

2019/01/23, 19:24:08
- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:oo
Technologie informacyjne/Wstęp do programowania
laboratorium
dr Milena Matusik

model. mat.: I rok gr. 1
patrz uwagi 1)7:45-10:00 Technologie informacyjne do 5 XI następnie Wstęp do programowania

sala 109
Matematyka elementarna
ćwiczenia
dr Aleksandra Nowel

model. mat.: I rok gr. 2
patrz uwagi 2) zajęcia do 20.11

sala 328
Matematyka elementarna
ćwiczenia
dr Iwona Krzyżanowska

model. mat.: I rok gr. 1
patrz uwagi 3) zajęcia do 14.11

sala 327
Matematyka elementarna
ćwiczenia
dr Aleksandra Nowel

model. mat.: I rok gr. 2
patrz uwagi 3) zajęcia do 14.11

sala 328
Oprogramowanie matematyczne
laboratorium
dr Maciej Mroczkowski

model. mat.: I rok gr. 3
sala 109
Technologie informacyjne/Wstęp do programowania
laboratorium
dr Milena Matusik

model. mat.: I rok gr. 1
patrz uwagi 5)7:45-10:00 Technologie informacyjne do 8 XI następnie Wstęp do programowania

sala 109
Analiza matematyczna
ćwiczenia
dr Barbara Wolnik

model. mat.: I rok gr. 2
sala 116
Matematyka elementarna
ćwiczenia
dr Aleksandra Nowel

model. mat.: I rok gr. 3
patrz uwagi 4) zajęcia do 22.11

sala 328
Język angielski
lektorat
mgr Joanna Chmielewska

model. mat.: I rok gr. 1
sala 52
Algebra liniowa
ćwiczenia
dr hab. prof. UG Błażej Szepietowski

model. mat.: I rok gr. 3
sala 327
9:oo
10:oo
Analiza matematyczna
ćwiczenia
dr Jan Jastrzębski

model. mat.: I rok gr. 1
sala 327
Matematyka elementarna
ćwiczenia
dr Iwona Krzyżanowska

model. mat.: I rok gr. 1
patrz uwagi 2) zajęcia do 20.11

sala 327
Matematyka elementarna
ćwiczenia
dr Aleksandra Nowel

model. mat.: I rok gr. 3
patrz uwagi 2) zajęcia do 20.11

sala 328
Algebra liniowa
ćwiczenia
dr hab. Michał Stukow

model. mat.: I rok gr. 1
sala 52
Technologie informacyjne/Wstęp do programowania
laboratorium
dr Monika Wrzosek+dr Iwona Krzyżanowska

model. mat.: I rok gr. 2
patrz uwagi 6)10:00-12:15 Technologie informacyjne (dr M.Wrzosek) do 7 XI następnie Wstęp do programowania (dr I.Krzyżanowska)

sala 110
Technologie informacyjne/Wstęp do programowania
laboratorium
dr Maciej Mroczkowski+dr Adrian Karpowicz

model. mat.: I rok gr. 3
patrz uwagi 7)10:00-12:15 Technologie informacyjne (dr A.Karpowicz) do 31 X następnie Wstęp do programowania (dr M.Mroczkowski)

sala 109
Analiza matematyczna
wykład
dr Barbara Wolnik


sala 1
Algebra liniowa
wykład
dr hab. Michał Stukow


sala 3
11:oo
12:oo  
Analiza matematyczna
wykład
dr Barbara Wolnik


sala 1
Analiza matematyczna
ćwiczenia
dr Jan Jastrzębski

model. mat.: I rok gr. 1
sala 327
Statystyka opisowa
laboratorium
dr Marta Frankowska+dr Adam Kwela

model. mat.: I rok gr. 2
sala 29
Technologie informacyjne/Wstęp do programowania
laboratorium
dr Monika Wrzosek+dr Iwona Krzyżanowska

model. mat.: I rok gr. 2
patrz uwagi 8)12:00-14:15 Technologie informacyjne (dr M.Wrzosek) do 25 X następnie Wstęp do programowania (dr I.Krzyżanowska)

sala 110
Statystyka opisowa
laboratorium
dr Adam Kwela

model. mat.: I rok gr. 3
patrz uwagi 9)12:30-14:00

sala 25
Język angielski
lektorat
mgr Joanna Chmielewska

model. mat.: I rok gr. 2
sala 52
Analiza matematyczna
ćwiczenia
dr Jan Jastrzębski

model. mat.: I rok gr. 3
sala 327
13:oo
14:oo
Algebra liniowa
ćwiczenia
dr hab. prof. UG Błażej Szepietowski

model. mat.: I rok gr. 2
sala 328
Analiza matematyczna
ćwiczenia
dr Jan Jastrzębski

model. mat.: I rok gr. 3
sala 327
Oprogramowanie matematyczne
laboratorium
dr Karolina Kropielnicka

model. mat.: I rok gr. 1
sala 25
Analiza matematyczna
ćwiczenia
dr Barbara Wolnik

model. mat.: I rok gr. 2
sala 116
Język angielski
lektorat
mgr Joanna Chmielewska

model. mat.: I rok gr. 3
sala 52
     
15:oo
Statystyka opisowa
wykład
dr Marta Frankowska+dr Piotr Karwasz


sala 1
16:oo
Oprogramowanie matematyczne
laboratorium
dr Maciej Mroczkowski

model. mat.: I rok gr. 2
sala 109
Technologie informacyjne/Wstęp do programowania
laboratorium
dr Maciej Mroczkowski+dr Adrian Karpowicz

model. mat.: I rok gr. 3
patrz uwagi 10)16:00-18:15 Technologie informacyjne (dr A.Karpowicz) do 30 X następnie Wstęp do programowania (dr M.Mroczkowski)

sala 109
Statystyka opisowa
laboratorium
dr Marta Frankowska+dr Adam Kwela

model. mat.: I rok gr. 1
sala 25
17:oo
18:oo      
19:oo
Uwaga

1) - 7:45-10:00 Technologie informacyjne do 5 XI następnie Wstęp do programowania
2) - zajęcia do 20.11
3) - zajęcia do 14.11
4) - zajęcia do 22.11
5) - 7:45-10:00 Technologie informacyjne do 8 XI następnie Wstęp do programowania
6) - 10:00-12:15 Technologie informacyjne (dr M.Wrzosek) do 7 XI następnie Wstęp do programowania (dr I.Krzyżanowska)
7) - 10:00-12:15 Technologie informacyjne (dr A.Karpowicz) do 31 X następnie Wstęp do programowania (dr M.Mroczkowski)
8) - 12:00-14:15 Technologie informacyjne (dr M.Wrzosek) do 25 X następnie Wstęp do programowania (dr I.Krzyżanowska)
9) - 12:30-14:00
10) - 16:00-18:15 Technologie informacyjne (dr A.Karpowicz) do 30 X następnie Wstęp do programowania (dr M.Mroczkowski)
Ostatnia aktualizacja 11 stycznia 2019 o 11.01.