Plan zajęć studiów niestacjonarnych I i II stopnia, 2018-11-04
2018-10-25 14:42:00
Wszystkie podane niżej czasy zajęć przewidują 15 min przerwy dla zajęć trwających powyżej 3 godz lekcyjnych.
Wykłady z projektu zespołowego odbędą się w czasie 6 kolejnych zjazdów
Studia I stopnia, 1 rok
- 8:00—11:35, Języki programowania+środowisko programisty, wykład, dr Włodzimierz Bzyl, 2
- 11:50—13:20, Analiza matematyczna, wykład, dr hab. Rafał Filipów, prof. nadzw., 2
- 13:50—16:05, Matematyka dyskretna, wykład, dr Hanna Furmańczyk, 2
- 16:20—17:50, Analiza matematyczna, ćwiczenia, dr Piotr Karwasz, gr. C, 227
Studia I stopnia, 2 rok
- 8:00—11:15, Programowanie obiektowe, laboratorium, dr Tomasz Borzyszkowski, gr. 1, 25, dr Arkadiusz Mirakowski, gr. 2, 109
- 11:30—13:00, Systemy operacyjne, laboratorium, dr Tomasz Borzyszkowski, 25, dr Arkadiusz Mirakowski, 109
- 13:30—16:45, Język angielski, mgr Irena Moszczyńska, 309, mgr Andrzej Szabała, 310
Studia I stopnia, 3 rok
- 8:45—11:00, Projekt zespołowy, dr Adam Kostulak, 110
- 11:15—12:45, Teoretyczne podstawy informatyki, wykład, dr Hanna Furmańczyk, 1
- 13:15—15:30, Technologie .NET, wykład, dr Tomasz Borzyszkowski, 1
- 15:45—18:00, Technologie .NET, laboratorium, dr Tomasz Borzyszkowski, 25
Studia II stopnia, 1 rok
- 8:50—10:05, Projekt zespołowy, wykład, dr Emilia Lubecka, 1
- 10:20—11:50, Język angielski, mgr Zbigniew Wałowski gr. A167, 227, mgr Irena Moszczyńska gr. A168, 309, mgr Andrzej Szabała gr. A043, 310
- 12:05—14:15, Projekt zespołowy, laboratorium, dr Emilia Lubecka, gr. 2, 110
- 15:00—16:30, Inteligencja obliczeniowa, laboratorium, mgr Grzegorz Madejski, gr. 2, 110
- 16:45—18:15, Zaawansowane języki programowania, laboratorium, dr Włodzimierz Bzyl, gr. 2, 110
- 12:05—13:35, Inteligencja obliczeniowa, laboratorium, mgr Grzegorz Madejski, gr. 3, 29
- 13:50—15:20, Zaawansowane języki programowania, laboratorium, dr Włodzimierz Bzyl, gr. 3, 29
- 15:50—18:00, Projekt zespołowy, laboratorium, dr Emilia Lubecka, gr. 3, 29
- 12:05—13:35, Zaawansowane języki programowania, laboratorium, dr Włodzimierz Bzyl, gr. 4, 39
- 14:05—16:30, Projekt zespołowy, laboratorium, dr Adam Kostulak, gr. 4, 39
- 16:45—18:15, Inteligencja obliczeniowa, laboratorium, mgr Grzegorz Madejski, gr. 4, 39
- 18:15—19:55 W. fakult.—Wzorce projektowe, laboratorium, dr Tomasz Borzyszkowski, 25
Wykłady z projektu zespołowego odbędą się w czasie 6 kolejnych zjazdów
Studia II stopnia, 2 rok
- 8:00—10:10, W. fakult.—Grafika 3D, laboratorium, dr Piotr Arłukowicz, 39
- 10:25—11:55, Obliczalność i złożoność, ćwiczenia, mgr Grzegorz Madejski, gr. 1, 210
- 10:25—11:55, Matematyka dla informatyków—kombinatoryka, ćwiczenia, dr Maciej Dziemiańczuk, gr. 2, 209
- 12:10—13:40, Matematyka dla informatyków—kombinatoryka, wykład, dr Maciej Dziemiańczuk, 209
- 13:55—15:25, Matematyka dla informatyków—kombinatoryka, ćwiczenia, dr Maciej Dziemiańczuk, gr. 1 210
- 13:45—14:55, Obliczalność i złożoność, ćwiczenia, mgr Grzegorz Madejski, gr. 2, 209
A.Borzyszkowski